We houden van de zomer om te veel redenen om te tellen (eigenlijk, hoe zou je dat kunnen niet hou van een seizoen dat draait om ijs en zonneschijn?), maar zomerjurken? Niets beter. Deze zomer, naast het feit dat je betrouwbare katoen maxis en LWD’s bent, overweeg iets toe te voegen met een beetje extra uitstraling aan de mix, als een super-boho, folky geborduurde jurk. Ze zijn niet alleen het toonbeeld van een moeiteloze, chique stijl, maar ze werken ook voor beide dagen en nacht (score!). Dus kleed ze aan met je favoriete espadrilles, of naar beneden met een paar gladiator flats, maar één ding is zeker: je zit erin FTW.

Koop hier enkele van onze favorieten:

Gratis People Embroidered Maxi, $168, [freepeople.com](https://www.freepeople.com/shop/in-the-clear-embroidered-maxi/)
FOTO: Met dank aan Brand

Gratis mensen, $ 168

Kus The Sky Folklaw Dress, $62, [asos.com](http://www.asos.com/kiss-the-sky/kiss-the-sky-folklaw-dress-with-embroidered-neck/prod/pgeproduct.aspx?iid=5799080&clr=Red&SearchQuery=embroidered%20dress&pgesize=36&pge=0&totalstyles=278&gridsize=3&gridrow=5&gridcolumn=3)
FOTO: Met dank aan Brand

ASOS, $ 62

Diya Plus Embroidered Tunic Dress, $40, [asos.com](http://www.asos.com/diya/diya-plus-tunic-dress-with-crochet-and-embroidered-detail/prod/pgeproduct.aspx?iid=5851006&clr=Blackwhite&SearchQuery=embroidered%20dress&pgesize=13&pge=0&totalstyles=13&gridsize=3&gridrow=3&gridcolumn=3)
FOTO: Met dank aan Brand

Diya Plus, $ 40

eindeloos Rose Embroidered Dress, $77, [shopbop.com](https://www.shopbop.com/embroidered-dress-endless-rose/vp/v=1/1515460787.htm?fm=search-shopbysize&os=false)
FOTO: Met dank aan Brand

Endless Rose, $ 77

Ulla Johnson Midi Dress, $390, [barneys.com](http://www.barneys.com/ulla-johnson-embroidered-odessa-midi-dress-504504782.html#q=embroidered+dress&prefn1=productAccess&srule=LM+conversion+++new+bucket+++price&sz=48&start=7&prefv1=isPublic)
FOTO: Met dank aan Brand

Ulla Johnson, $ 390

rijbaan Bryant Embroidered Maxi, $100, [lanebryant.com](http://www.lanebryant.com/embroidered-maxi-dress/p231204/index.pro?selectedColor=White&selectedSize=None%20selected)
FOTO: Met dank aan Brand

Lane Bryant, $ 100

Ecote Sweet Surrender Embroidered Maxi, $198, [urbanoutfitters.com](http://www.urbanoutfitters.com/urban/catalog/productdetail.jsp?id=38645065&category=SEARCH%20RESULTS)
FOTO: Met dank aan Brand

Ecote, $ 198

Vita Kin Linen Embroidered Dress, $1,998, [matchesfashion.com](http://www.matchesfashion.com/us/products/Vita-Kin-Geometric-embroidered-linen-dress-1050692)
FOTO: Met dank aan Brand

Vita Kin, $ 1998

Voor Love and Lemons Dress, $319, [pixiemarket.com](http://www.pixiemarket.com/for-love-and-lemons-isabella-lace-dress.html)
FOTO: Met dank aan Brand

Voor liefde en citroenen, $ 319

Topshop Petite Embroidered Smock Dress, $68, [topshop.com](http://us.topshop.com/en/tsus/product/petite-embroidered-smock-dress-5032938?bi=0&ps=20)
FOTO: Met dank aan Brand

Topshop, $ 68

Madewell Wander Dress, $99, [madewell.com](https://www.madewell.com/madewell_category/AllProducts/PRDOVR~E8127/E8127.jsp)
FOTO: Met dank aan Brand

Madewell Wander Dress, $ 99, madewell.com

maart 11 Dress, [$840](http://rstyle.me/n/bpq3pi823e)
FOTO: Met dank aan Brand

11 maart Jurk, $ 840

Over een goed gevoel gesproken, kijk naar Precious Lee en probeer niet geïnspireerd te raken: