Heeft u problemen met het vinden van iets? E-mail ons op [email protected]

deksel

Calvin Klein 205W39NYC shirt, $ 750, broeken, $ 850, Calvin Klein, NYC.

Inhoudsopgave

Pagina 2: Zadig en Voltaire trui, $ 376, zadig-et-voltaire.com. Gucci T-shirt, $ 620, gucci.com. Zoë Chicco choker, $ 500, zoechicco.com. AUrate New York halsketting, $ 850, auratenewyork.com.

Party Like It’s 2018

Pagina 13: Dior-jurk, $ 15.000, selecteer Dior-winkels. ASOS-mantel, $ 65, asos.com. Jennifer Fisher hoepels, $ 350, jenniferfisherjewelry.com. Zoë Chicco ketting, $ 1,300, zoechicco.com. Legier vierkante halsketting, $ 480, legier.la.Pagina 22: Zelfportretjasje, $ 545, self-portrait-studio.com. Kate Spade New York shirt, $ 248, katespade.com. Rag & Bone rok, $ 595, rag-bone.com. Jennifer Fisher-armbanden, $ 350 voor een set van vijf, jenniferfisherjewelry.com. Sandro-tas, $ 450, us.sandro-paris.com.Pagina 38: Elie Saab-jurk, $ 5,525, eliesaab.com. Zara-jurk, $ 119, zara.com. Jennifer Fisher hoepels, $ 375, jenniferfisherjewelry.com. Tai Jewelry ketting, $ 50, taijewelry.com.Pagina 42: Rebecca Minkoff-jas, $ 798, rebeccaminkoff.com. Tadashi Shoji-jurk, $ 348, tadashishoji.com. Miu Miu-jas, $ 4,485, miumiu.com. Sandro rok, $ 395, sandro-paris.com. Atelier Swarovski door Paul Andrew oorbellen, $ 349, atelierswarovski.com. Stella McCartney jas, $ 1,495, net-a-porter.com. H & M-jurk, $ 60, hm.com. Lane Bryant-panty, $ 20, lanebryant.com. Erickson Beamon oorbellen, $ 590, ericksonbeamon.com. The Frye Company boots, $ 358, thefryecompany.com.Pagina 43: Zadig en Voltaire trui, $ 376, zadig-et-voltaire.com. Gucci T-shirt, $ 620, gucci.com. Alice + Olivia door Stacey Bendet pants, $ 265, aliceandolivia.com. Zoë Chicco choker, $ 500, zoechicco.com. AUrate New York halsketting, $ 850, auratenewyork.com.

In With the New

Pagina 53: Valentino shirt, $ 1,290, selecteer Valentino-winkels. Uitrusting blouse, $ 218, equipmentfr.com. Foundrae oorbellen, $ 690, foundrae.com.Pagina 54: Calvin Klein 205W39NYC-jurk, $ 4.500, Calvin Klein, NYC.Pagina 55: Christopher Kane-jurk, $ 1.945, christopherkane.com.Pagina 57: Blazer van Marques’Almeida, $ 1,140, ​​marquesalmeida.com. Stella McCartney shirt, $ 995, Stella McCartney, Bal Harbour, FL. Area-oorbellen, $ 275, Barneys New York. Jeffrey Campbell-laarzen.Pagina 60: Van links: Het overhemd van Matthew Adams Dolan, $ 640, matthewadamsdolan.com. Miaou-jeans, $ 295, miaouxx.com. Céline sandalen, $ 690, Nordstrom, Seattle. AUrate New York oorbellen, $ 280, auratenewyork.com. Elizabeth en James hanger ketting, $ 125, saks.com. Catbird-ketting met medaillon, $ 256, catbirdnyc.com.Calvin Klein 205W39NYC-shirt, $ 1.500, jeans, $ 1.200, Calvin Klein, NYC.Snow Xue Gao-jurk, $ 1.295, snowxuegao.com. Fendi sneakers, $ 1.200, fendi.com.Pagina 61: Fenty Puma door Rihanna bodysuit, vergelijkbare stijlen op puma.com. Kim Shui-broek, $ 395, shop.kimshui.net. Oorbellen van Maria Francesca Pepe, $ 275, mariafrancescapepe.com. Stella McCartney sneakers, $ 625, Stella McCartney, NYC.Pagina 62: L. Erickson haarspelden, $ 22 per paar, franceluxe.com.Pagina 67: John Galliano jas, $ 2,228, johngalliano.com. Beste zondag voor Aritzia-jurk, $ 145, aritzia.com. East Village Hats fedora, $ 295, eastvillagehats.nyc.Pagina 68: Emporio Armani jas, $ 2,595, vergelijkbare stijlen op armani.com. Céline jas, broek, $ 270, Céline, NYC. J.Crew-shirt, $ 78, vergelijkbare stijlen op jcrew.com. Altuzarra brogues, $ 895, Barneys New York.Pagina 72: Dôen sweater, $ 228, jurk, $ 155, shopdoen.com.Pagina 73: DOOR. Bonnie Young shirt. Tory Burch oorbellen, $ 178, toryburch.com.Pagina 76: Pringle of Scotland-jurk, $ 960, pringlescotland.com. Loewe sandalen, $ 490, fwrd.com.Pagina 78: Marc Jacobs trenchcoat, $ 750, Marc Jacobs-winkels. Valentino-jurk, $ 3,690, bodysuit, $ 590, Valentino, L.A., Las Vegas, Bal Harbour, FL. Roger Vivier pompen, $ 1.050, Roger Vivier, NYC, Bal Harbour, FL, Costa Mesa, CA.Pagina 81: Xkarla T-shirt, $ 30, xkarla.com. Ashley Graham x Marina Rinaldi jeans, $ 215, Marina Rinaldi, NYC. Vita Fede oorbellen, $ 315, vitafede.com. Off-White c / o Virgil Abloh sandalen, off—white.com.Pagina 83: Ana Khouri oorbellen, ring, Ana Khouri Atelier, NYC, 646-998-4840 (alleen op afspraak).Pagina 85: Dior shirt, $ 4.100, rok, $ 16.000, sandalen, $ 1.190, Dior-winkels. Heather Huey-hoed, $ 380, ahalife.com.